Lithuanian
Croatian
Dutch
English
Estonian
German
Latvian
Norwegian
Russian
Swedish
Turkish
Ukrainian
Biudžetinė įstaiga, Vytauto g. 3, LT - 85124, Naujoji Akmenė,

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas  300008466,

Tel./faks.: (8 425) 56 860, (8 425) 56 833; 

El. paštas: santarve@akmene.ltpsc@akmene.lt

               

                            

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centras – ECDL testavimo centras. Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimas (ECDL pažymėjimas) – dokumentas, rodantis, kad jo savininkas turi pakankamai žinių apie informacijos technologiją ir sugeba naudotis asmeniniu kompiuteriu bei dažniausiai naudojama taikomąja programine įranga. Praktiniu požiūriu ECDL liudija, kad jo savininkas išlaikė teorinį egzaminą, įvertinantį informacijos technologijos pagrindų žinias, ir septynis praktinius testus, įvertinančius jo gebėjimus naudotis asmeniniu kompiuteriu bei jo taikomąja programine įranga.

ECDL yra visame pasaulyje pripažįstamas dokumentas. Jis skirtas palengvinti įdarbinimo procedūras ir užtikrinti darbdavį, kad pretendentai į darbo vietą ir jau dirbantys asmenys sugeba dirbti kompiuteriu ir naudotis įprastomis programomis. ECDL yra žinias ir kompetenciją patvirtinantis pažymėjimas, kuris remiasi vieninga pripažinta ECDL programa. Svarbiausias ECDL programos tikslas – pagrindinių žinių apie informacijos technologiją ir asmeninių kompiuterių bei jų taikomosios programinės įrangos naudojimo kompetencijos lygio tobulinimas visoje Europoje ir pasaulyje.

ECDL programą propaguoja ir sklaidos procesą prižiūri ECDL fondas (European Computer Driving Licence Foundation – ECDL-F). Šio fondo paskirtis – remti ir koordinuoti ECDL koncepcijos plėtrą. Daugiau informacijos galima rasti ECDL fondo internetinėse svetainėse www.ecdl.lt, www.ecdl.com.

ECDL programos tikslai

  • Remti ir skatinti visuotinį kompiuterinį išprusimą.
  • Tobulinti pagrindinių žinių apie informacijos technologiją lygį ir asmeninių kompiuterių bei jų taikomosios programinės įrangos panaudojimo kompetencijos lygį visoje Europoje ir pasaulyje.
  • Garantuoti, kad visi kompiuterių vartotojai suprastų asmeninių kompiuterių naudojimo pranašumus ir privalumus.
  • Padidinti visų darbuotojų, kuriems reikia naudotis kompiuteriu, darbo našumą.
  • Suteikti bazinę kvalifikaciją, kuri leistų visiems žmonėms jaustis informacinės visuomenės dalyviais.

ECDL teikiamų paslaugų kainos:

pirmo testo laikymas – 20,28 Eur;

kiekvieno kito testo laikymas – 13,09 Eur;

pažymėjimo dublikato išdavimo mokestis – 17,67 Eur;

pažymėjimo, išduoto studentui, išlaikusiam suderintos informacinių technologijų programos egzaminą rezultatu gerai, labai gerai ir puikiai – 38,36 Eur.

 

Išsamesnę informaciją galite sužinoti paskambinę tel.: (8 425) 56 860, (8 425) 56 833, mob. 8 612 48 843 ar atvykę į Centrą, adresu Vytauto g. 3, Naujoji Akmenė.

Unikalūs lankytojai

Šiandien 27

Vakar 131

Prieš savaitę 298

Prieš mėnesį 2568

All 90013

Projektas "ATRASK SAVE"

Susisiekti su mumis

ecdl_logo.jpg
kuriame.png
baneris.gif
Go to top Menu